
Data: 14.06.2023r. ⏰ 20:00
Badania psychologiczne mówią, że 99% par przechodzi kryzysy.
Przejście przez nie pomyślnie, to po prostu praca, którą trzeba wykonać.
To seria określonych kroków i zmian, które należy wdrożyć.
Twoje imię*
Twój e-mail*
W czym pomoże Ci szkolenie?

W odbudowaniu więzi,
która łączyła Was kiedyś, nawet jeśli jesteście
w kryzysie od dawna...

W odzyskaniu stabilności
i równowagi.
Przestaniesz bać się kłótni, a nauczysz się rozmawiać. Porzucisz lęki związane ze stabilnością Waszej relacji.

W prowadzeniu życia wolnego od kłopotów
w związku. Zrozumiesz partnera i dostaniesz zrozumienie, a to da Ci poczucie bezpieczeństwa.

W zbudowaniu trwałego związku, opartego na bliskości. Będziesz czerpać siłę i zadowolenie z bycia razem.

Jestem osobą, która może Ci pomóc żyć własnym życiem, według własnych zasad czyli w bliskim kontakcie a jednocześnie bliskości emocjonalnej z tymi, których kochasz.
Jestem psycholożką, psychoterapeutką, autorką książek, właścicielką poradni psychologicznych i nie uważam, że dobrą drogą na dobre życie jest wycięcie z niego wszystkich tych, z którymi jest nam trudno. Moje doświadczenie i wiedza pokazuje, że wiele z takich relacji można zmienić tak, aby być blisko siebie i swoich potrzeb a jednocześnie blisko z innymi.
Od 2009 roku pracuję z parami oraz klientami indywidualnymi. Mam za sobą blisko 10 000 godzin sesji terapeutycznych.
Opinie
"Absolutny profesjonalizm, gruntowna wiedza, ale przede wszystkim wielka czułość i uwaga. Bez sztampy, męczących amerykańskich ćwiczeń i afirmacji. Czysta, precyzyjna analiza i miliony rozwiązań w atmosferze pełnej akceptacji. Z czystym sumieniem bardzo polecam i...dziękuję !"
Magdalena K.
"Materiały Pani Sylwii to kwintesencja wiedzy o związkach. Nie spodziewałam się, aż takiej dawki informacji, wszystko na +. Dziękuję!"
Aleksandra O.
"Myślę, że nadal sporo pracy przed nami żeby wszystko odbudować ale po raz pierwszy od dawna jestem naprawdę dobrej myśli."
Marta M.
Zapisuję się na szkolenie,
aby móc na nowo odbudować mój związek...